KutnohorskoDnes.cz
KutnohorskoDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

NA CESTĚ 2015 - Recitál Michala Horáčka a jeho hostů - Kutná Hora

Kdy:
Pátek 22.05.2015 od 19:00 hod
Kde:
Městské Tylovo divadlo, Kutná Hora
Účinkující:
Sdílet:

- navazuje na turné Mezi námi 2014..
Po úspěchu alba "Český kalendář"(nejprodávanější CD roku v ČR), které tvořilo základ koncertu Mezi námi, přichází textař a producent Michal Horáček s projektem "Segrado".
Také toto album dobylo díky zájmu (platících) posluchačů nejvyšší příčku přehledu nejprodávanějších CD (říjen 2014), a je přirozené, že bude i těžištěm nového koncertního turné, chystaného pro rok 2015.

Turné, nazvané MICHAL HORÁČEK - NA CESTĚ 2015, ovšem nepředstavuje koncertním posluchačům jen písně v interpretaci Františka Segrada.
Na jevišti jej opět doprovodí i Lenka Nová a Ondřej Ruml a nově, po návratu z pěveckých a hereckých studií v New Yorku, také Horáčkova dcera Ruth.

Čtyři interpreti jsou provázeni čtyřmi vynikajícími českými sólisty: Petrem Maláskem (klavír), Josefem Štěpánkem (kytary), Janem Tenglerem (kontrabas) a Petrou Malíškovou (violoncello).

Kromě písní se svými texty oslovuje Michal Horáček posluchače i úvahami, a také vzpomínkami na třicet let spolupráce se skladateli jako Petr Hapka, Jaroslav Svoboda (leader skupiny Traband) nebo Michael Kocáb.
Obvykle přidá i recitaci některé ze svých balad a vždy do pořadu zakomponuje zamyšlení nad právě aktuálními událostmi; každý koncert je proto jiný, unikátní.

Vstupné: 270,-Kč

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí62,523126602173