KutnohorskoDnes.cz
KutnohorskoDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Kutná Hora, Čáslav, Středočeský kraj

Kanál La Manche ve Vltavě. Dáte 33 kilometrů?

Kanál La Manche ve Vltavě. Dáte 33 kilometrů?

25. 6. 2019 | Praha – Kanál la Manche v Praze, tak se jmenuje akce, kterou v pátek 5. července pořádá pro otužilce na Vltavě klub Czech It.

Trénink hrou, medaile klidně později, vzkazuje sportovcům vícebojař Helcelet

Trénink hrou, medaile klidně později, vzkazuje sportovcům vícebojař Helcelet

25. 6. 2019 | Střední Čechy - Přestože pochází z Olešnice ležící na okraji Libereckého kraje, nepohrdl Adam Sebastian Helcelet možností stát se vlajkonošem Středočechů. K nim má také blízko, navíc vidí v Olympiádě dětí a mládeže plusy: „Jsem rád, že se koná tato akce, která by mohla sportovce částečně připravit na případné budoucí mistrovství.”

Mírový běh zavítá do Kutné Hory

Mírový běh zavítá do Kutné Hory

25. 6. 2019 | Kutná Hora - Mírový běh zavítá v rámci svého turné po České republice také do Kutné Hory. Štafeta s hořící pochodní vyrazí na svou trasu ve středu 26. června v 9.15 hodin od sportovní haly Klimeška, připojit se k ní mohou běžci z řad veřejnosti. Trasa Mírového běhu pokračuje do Kolína a přes další města a obce až do Jičína.

Slzy radosti i dojetí. Kába cup pro Markétku. A Hostouň

Slzy radosti i dojetí. Kába cup pro Markétku. A Hostouň

24. 6. 2019 | Horní Počaply /FOTOGALERIE/ – I když do rozluštění rébusu, že z 24 týmů dojde v letošním šestém ročníku Kába cupu až na vrchol Sokol Hostouň, chyběla ještě pořádná porce zápasů a gólů. Nejsilnější okamžik finalového dne turnaje mladších žáků přišel ještě před vyřazovacími boji. Stala se jím charitativní dražba dresů a dalších cenných sběratelských kousků, jejíž výtěžek putoval na konto Markétky trpící nemocí motýlých křídel. ...

Mladí Středočeši chtějí těžit cenné kovy. Na dětské olympiádě

Mladí Středočeši chtějí těžit cenné kovy. Na dětské olympiádě

24. 6. 2019 | Střední Čechy - Atmosféru připomínající zahajovací ceremoniál skutečné olympiády - včetně zapálení ohně, o což se postarala Eva Samková - zažilo v neděli čtvrt tisícovky sportovních nadějí ze středních Čech. Reprezentují kraj na Hrách IX. letní olympiády dětí a mládeže 2019, jež byly vpodvečer slavnostně zahájeny v Liberci - a jejich program trvá to pátku. V 19 sportech a celkem 65 disciplínách se utkají bezmála čtyři tisíce mladých sportovců z celé republiky. ...

V Benešově hrála Sparta přesně po čtvrtstoletí

V Benešově hrála Sparta přesně po čtvrtstoletí

23. 6. 2019 | Benešov /FOTOGALERIE/ - Zatímco třetiligový Benešov se teprve loučí se skončenou sezonou, prvoligová Sparta se už týden připravuje na tu nadcházející. A v prvním herním testu se představila právě v Benešově. A to přesně po pět a dvacet let od společného prvoligového zápasu v jediné historické sezoně domácích mezi českou elitou.

Sedlec hostil charitativní turnaj v malé kopané

Sedlec hostil charitativní turnaj v malé kopané

23. 6. 2019 | Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Celkem čtyři družstva fotbalistů se sešla v sobotu 22. června na hřišti Tělovýchovné jednoty Viktoria Sedlec, aby poměřila své síly na charitativním turnaji na podporu dětí s poruchou autistického spektra.

OBRAZEM: Sobota patřila v Suchdole Turnaji generací

OBRAZEM: Sobota patřila v Suchdole Turnaji generací

23. 6. 2019 | Suchdol - Tradiční sportovní akcí pořádanou Tělovýchovnou jednotou Sokol Družba se v Suchdole u Kutné Hory stává vedle Suchdoliády i fotbalový Turnaj generací. Při něm se na trávníku potkávají všechny generace suchdolských fotbalistů, od přípravek až po dospělé hráče A týmu.

Rozlosování ČFL a divizí je hotové

Rozlosování ČFL a divizí je hotové

22. 6. 2019 | Střední Čechy - Fotbalová radost panuje na Rakovnicku. Tradičnější SK po třetím místu v divizi A dostal dodatečně nabídku na postup do reorganizované ČFL a přijal ji. Tatran Rakovník se zase na poslední chvíli zachránil v divizi, o kterou nebyl v krajských přeborech velký zájem. Do ČFL dodatečně postoupil také Motorlet. V A skupině ČFL jsou ze Středočechů Štěchovice, Benešov, Králův Dvůr, nově pak Hostouň, zmíněný SK Rakovník a béčko ligové Příbrami. V B skupině si zahrají Velvary, Zápy, Zbuzany ...

Tomáš Hübschman dohlížel na fotbal bez rozhodčích

Tomáš Hübschman dohlížel na fotbal bez rozhodčích

21. 6. 2019 | Poděbrady /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - Nízkoprahová zařízení pro děti a mládež (NZDM) a klub Zvonice uspořádala workshop a mini fotbalový turnaj v Poděbradech. Zúčastnila se NZDM z Poděbrad, Českého Brodu a Nymburka. Kluby v Poděbradech a Českém Brodě jsou zapojeny do F3 fotbalu přes tři roky.

Zdroj: kutnohorsky.denik.cz | Další zprávy »
08:12:59 | 26.06.2019

Kam ve čtvrtek 20. června 2019 za sportem? Hurá na Zlatou tretru 2019

Kam ve čtvrtek 20. června 2019 za sportem? Hurá na Zlatou tretru 2019

20. 6. 2019 | Sportovní program bývá i ve čtvrtek  většinou nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu, nicméně nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Kam v sobotu 8. června 2019 za sportem? Dívejte se na tenis z Paříže

Kam v sobotu 8. června 2019 za sportem? Dívejte se na tenis z Paříže

8. 6. 2019 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v neděli 2. června 2019 za sportem? Na fotbal či na letadla

Kam v neděli 2. června 2019 za sportem? Na fotbal či na letadla

2. 6. 2019 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Kam v neděli 26. května 2019 za sportem? Na hokej nebo na fotbal

Kam v neděli 26. května 2019 za sportem? Na hokej nebo na fotbal

26. 5. 2019 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Zdroj: stredoceskenovinky.cz | Další zprávy »
08:13:00 | 26.06.2019

TIP – příměstské kempy Kutná Hora

TIP – příměstské kempy Kutná Hora

19. 6. 2019 | Díky čtyřem organizacím, které se na kempech budou podílet, máme zajištěné výhodnější podmínky. Ať už se jedná o prostory v případě nepříznivého počasí, cvičební pomůcky, vyváženou stravu nebo pestrý pitný režim. Jedná se o spolupráci s Vyšší odbornou školou, Střední průmyslovou školou a Jazykovou školou v Kutné Hoře, Sportovním klubem Sršni Kutná Hora, Lemantou a … Pokračovat ve čtení » ...

Malešov Open – Míčový sedmiboj

10. 6. 2019 | Pozvánka na tradiční Malešov Open – Míčový sedmiboj. Ten se letos uskuteční v neděli 23.6. od 10.00 na obvyklém místě v Malešově na hřišti. Jak již ale bylo několikrát avizováno, v rámci vedení k samostatnosti, soběstačnosti a sebeobslužnosti, budou letos soutěžit pouze děti, které utvoří dvojice, jejichž věkový součet nesmí překročit 25 let. Pokud si kluci (pardon i děvčata) domluví dvojice předem … Pokračovat ve čtení » ...

Valná hromada SK Sršni Kutná Hora

20. 5. 2019 |     V pondělí 27. 5. 2019 od 19:00 hod. proběhne v restauraci Kotor, Česká 243/18, Kutná Hora, valná hromada SK Sršni Kutná Hora. Tímto jste všichni srdečně zvání.    

Smutná zpráva

19. 5. 2019 | S lítostí oznamujeme smutnou zprávu. V úterý 14.5.2019 nás navždy opustil pan LADISLAV TRNKA ve věku 71 let. Poslední rozloučeníse bude konat v úterý 21.5. ve 12 hodin v Obřadní síni v Kutné Hoře. Rodině a pozůstalým bychom tímto rádi projevili upřímnou soustrast.

Výjezd na kolech

17. 5. 2019 | Zdravím všechny a zároveň i rovnou zvu na tradiční půlení jarní přípravy cyklovýletem. Zarezervujte si tedy prosím v kalendáři místo v sobotu 25.5.2019. Sraz bude jako obvykle na parkovišti před ZS v 10.00 hod. a přestože bych mohl dalšími informacemi zaplnit klidně několik normostran, nepokládám to za nutné vzhledem k tomu, že za ty roky asi tušíte, co … Pokračovat ve čtení »

Zdroj: sksrsni.cz | Další zprávy »
08:13:12 | 26.06.2019

POTVRZENO! Díky umístění na 5. místě tabulky jsme dostali možnost postoupit do divize

POTVRZENO! Díky umístění na 5. místě tabulky jsme dostali možnost postoupit do divize

18. 6. 2019 | Včera večer proběhlo setkání A týmu s vedením klubu, kde se řešilo, zda nabídku přijmout. Po dlouhých úvahách se na základě hlasování rozhodlo, že postup přijmeme. Rozhodujícím faktorem byla sportovní stránka. Ekonomicky je klub na vyšší soutěž připraven. Další informace související s postupem, reakce vedení, hodnocení trenéra nebo důvody, proč se postup přijal, vám budeme přinášet The post POTVRZENO! Díky umístění na 5. místě tabulky jsme dostali možnost postoupit do divize appeared first ...

S letošní sezonou se áčko rozloučilo třemi body

17. 6. 2019 | K poslednímu mistrovskému utkání krajského přeboru v sezoně 2018/2019 vyrazili fotbalisté kutnohorské Sparty do Hřebeče, kde se utkali s místním mužstvem. Po prvním poločase byl stav nerozhodný za stavu 1:1, Ve druhé části utkání ale svěřenci Radka Kulhánka přidali tři branky, nakonec rozhodla čtvrtá branka Kutné Hory, která tak v posledním utkání sezony brala tři body za výhru 3:4. The post S letošní sezonou se áčko rozloučilo třemi body appeared first on Sparta Kutná Hora. ...

Kutnohorští fotbalisté přišli o body v závěrečných minutách

10. 6. 2019 | V sobotu odehráli kutnohorští fotbalisté poslední utkání letošní sezony krajského přeboru. Jako soupeř přijelo vedoucí mužstvo tabulky z Poříčan. Domácí už ve čtvrté minutě prohrávali 0:1, ještě do konce poločasu ale zvládli vyrovnat skóre. Ve druhém poločase opět dotahovali, ale podařilo se jim vyrovnat, nakonec ale prohráli kvůli brance z osmaosmdesáté minuty. Hned z první vážnější akce padla branka, The post Kutnohorští fotbalisté přišli o body v závěrečných minutách appe ...

V pátek 31. května jsme uspořádali nábor pro nové malé fotbalisty.

7. 6. 2019 | Znovu jsme otevřeli stadion pro školní třídy, aby si žáčci přišli vyzkoušet cvičení, která jsou pro fotbalistu důležitá. Z úsměvů a jásotu děti se dalo odezřít, že se den vydařil a snad v našich řadách tedy přivítáme nové nadějné fotbalisty nebo fotbalistky. V devět hodin se otevřely brány našeho stadionu a jako první dorazila Základní The post V pátek 31. května jsme uspořádali nábor pro nové malé fotbalisty. appeared first on Sparta Kutná Hora. ...

Béčko nasázelo Kaňku sedm branek

5. 6. 2019 | Fotbalisté kutnohorské rezervy odehráli už v sobotu dopoledne mistrovskému utkání proti soupeři z Kaňku. Už po prvním poločase byl stav 0:2, ve druhém poločase Kutnohorští přidali dalších pět branek, konečný stav byl 1:7. První branku dal v osmnácté minutě Kolůvek, o třináct minut později se prosadil hlavou ze standardní situace Exner. Ve druhém poločase dal svou druhou branku The post Béčko nasázelo Kaňku sedm branek appeared first on Sparta Kutná Hora. ...

Zdroj: sparta-kh.cz | Další zprávy »
08:13:09 | 26.06.2019

Středa 26.6.2019
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.