KutnohorskoDnes.cz
KutnohorskoDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Kutná Hora, Čáslav, Středočeský kraj

V prvním zápase letní přípravy kutnohorští hokejisté prohráli v Poděbradech

V prvním zápase letní přípravy kutnohorští hokejisté prohráli v Poděbradech

23. 8. 2019 | Hokejisté Kutné Hory ve čtvrtek nastoupili k prvnímu utkání letní přípravy, když se vypravili v rámci Derby turnaje KLM do Poděbrad. První třetina skončila nerozhodně 2:2, ve druhém dějství získali Poděbradští vedení a do třetí třetiny nastupovali za stavu 3:2. Ve třetí části utkání Sršni nedokázali vyrovnat, a nakonec v Poděbradech prohráli 4:6.

Netík: Není to konec hokeje, jen letošní sezony

Netík: Není to konec hokeje, jen letošní sezony

21. 8. 2019 | /ROZHOVOR/ Fanoušci hokeje na Nymbursku truchlí. Mužstvo NED Hockey Nymburk do letošní sezony nenastoupí. O důvodech a budoucnosti mužského áčka jsme si povídali s tím nejpovolanějším – prezidentem klubu Tomášem Netíkem.

Sto let fotbalu oslaví v Močovicích

Sto let fotbalu oslaví v Močovicích

21. 8. 2019 | Oslavy stého výročí založení fotbalového klubu chystají na sobotu 31. srpna v Močovicích. Návštěvníci se můžou těšit na přítomnost Antonína Panenky, který nastoupí v dresu gardy Bohemians Praha proti gardě domácích Močovic.

V záři reflektorů ptýrovského areálu nastoupí i lídr Štětina

V záři reflektorů ptýrovského areálu nastoupí i lídr Štětina

21. 8. 2019 | Český skokový pohár se pomalu chýlí ke svému finále. Deváté z celkových jedenácti kol bude hostit ve dnech 21. až 24. srpna středočeský Ptýrov. Vrcholem bude sobotní eLED Velká cena, která tradičně proběhne ve večerních hodinách za umělého osvětlení.

Trenér musí být i psycholog, říká florbalista

Trenér musí být i psycholog, říká florbalista

20. 8. 2019 | /FOTOGALERIE/ Snadno byste mohli florbal ohodnotit jako klasický „školní“ sport. Prostě jenom aktivita pro hodiny tělocviku. Šeredně byste se ale pletli. Florbal je mnohem víc a stále získává na popularitě. Dokazuje to třeba situace v Mladé Boleslavi, kde jsme aktuálně na tréninku ženského družstva. Právě na ty se zaměřuje Florbalová akademie Mladá Boleslav.

Krása měst i klid přírody. Čeští běžci si mohou vybírat z rozmanitých tras

Krása měst i klid přírody. Čeští běžci si mohou vybírat z rozmanitých tras

20. 8. 2019 | Historickým centrem města nebo třeba neporušenou přírodou Českého ráje se pokochají běžci při zdolávání běžeckých tras. V rozmanité krajině České republiky si všichni sportovci najdou stezku, která jim bude vyhovovat. Deník přináší výběr zajímavých běžeckých tras různých náročností, které stojí za vyzkoušení.

Čáslavská rezerva v Sokolči pětkrát inkasovala

Čáslavská rezerva v Sokolči pětkrát inkasovala

19. 8. 2019 | K dalšímu mistrovskému utkání vyrazila čáslavská rezerva do Sokolče, kde se utkala s tamním mužstvem. Zápas Čáslavským příliš nevyšel, po prvním poločase prohrávali o dvě branky, stav utkání po devadesáti minutách byl pro Čáslav ještě méně lichotivý, Sokoleč zvítězila 5:0.

Čáslav si připsala první výhru v zápase s Libiší

Čáslav si připsala první výhru v zápase s Libiší

19. 8. 2019 | Fotbalisté Čáslavi odehráli v neděli první domácí utkání letošní sezony, když přivítali soupeře z Libiše. Prvních pětačtyřicet minut vyšlo Čáslavským náramně, díky brankám Kořínka a Ronovského vedli 2:0. Ve druhé části utkání přidal Kořínek svou druhou branku, hosté ještě stihli snížit, ale tři body nakonec brala Čáslav za výhru 3:1.

Zápy se těší na Klokany, Cábelíci na Duklu, Hostouň na Jihlavu

Zápy se těší na Klokany, Cábelíci na Duklu, Hostouň na Jihlavu

19. 8. 2019 | V pondělí 19. srpna bylo rozlosováno druhé kolo fotbalového MOL Cupu. Ze Středočechů dostaly nejlukrativnějšího soka Zápy, které přivítají bojovníky z ligových Bohemians 1905.    

Derby turnaj KLM vede po prvních třech zápasech Kolín B

Derby turnaj KLM vede po prvních třech zápasech Kolín B

19. 8. 2019 | Přípravný hokejový Derby turnaj KLM se naplno rozjel minulý týden. Týmy z Polabí odehrály tři zápasy. Do turnaje ještě nezasáhli kutnohorští Sršni. Jejich premiéra se uskuteční ve čtvrtek od 19:30 na ledě Poděbrad.

Zdroj: kutnohorsky.denik.cz | Další zprávy »
12:12:39 | 24.08.2019

Kam v pátek 23. srpna 2019 za sportem? Na fotbal či na lední hokej

Kam v pátek 23. srpna 2019 za sportem? Na fotbal či na lední hokej

23. 8. 2019 | Sportovní program bývá v pátek většinou nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu, nicméně nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Kam ve čtvrtek 22. srpna 2019 za sportem? Na TV na fotbal, hokej

Kam ve čtvrtek 22. srpna 2019 za sportem? Na TV na fotbal, hokej

22. 8. 2019 | Sportovní program bývá ve čtvrtek většinou nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu, nicméně nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Kam v úterý 20. srpna 2019 za sportem? Na fotbal na TV, na hokej

Kam v úterý 20. srpna 2019 za sportem? Na fotbal na TV, na hokej

20. 8. 2019 | Sportovní program bývá  v úterý  většinou nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu, nicméně nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Kam v pondělí 19. srpna 2019 za sportem? Jděte si třeba zaběhat

Kam v pondělí 19. srpna 2019 za sportem? Jděte si třeba zaběhat

19. 8. 2019 | Sportovní program bývá  pondělí  většinou nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu, nicméně nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Kam v neděli 18. srpna 2019 za sportem? Na fotbal a rallye do Zlína

Kam v neděli 18. srpna 2019 za sportem? Na fotbal a rallye do Zlína

18. 8. 2019 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Zdroj: stredoceskenovinky.cz | Další zprávy »
12:12:40 | 24.08.2019

Soustředění je za námi

Soustředění je za námi

19. 8. 2019 |   Minulý týden se konalo tradiční sršní soustředění. Zúčastnilo se ho rekordních 70 dětí. Letos jsme využili místo v nedalekém Sporthotelu Kácov. Jak se ukázalo, byla to velmi dobrá volba. Středisko nám nabídlo dostatek sportovních ploch k využití k tréninku a dalších aktivitách. Jako bonus sloužil ke schlazení velký bazén. Jak soustředění zhodnotit ? Myslím, … Pokračovat ve čtení » ...

1.příměstský kemp

18. 8. 2019 | V rámci prvního příměstského kempu, který se uskutečnil 22. – 26.7. ve spolupráci s SK Sršni Kutná Hora, si děti vyzkoušely hned několik nových disciplín. Zaujaly je například hody a vrhy, které jsme si pro ně připravili v rámci atletického dne. Také už znají rozdíl mezi vysokým a nízkým startem. Nikdo z nich naštěstí nezabloudil … Pokračovat ve čtení »

TIP – příměstské kempy Kutná Hora

19. 6. 2019 | Díky čtyřem organizacím, které se na kempech budou podílet, máme zajištěné výhodnější podmínky. Ať už se jedná o prostory v případě nepříznivého počasí, cvičební pomůcky, vyváženou stravu nebo pestrý pitný režim. Jedná se o spolupráci s Vyšší odbornou školou, Střední průmyslovou školou a Jazykovou školou v Kutné Hoře, Sportovním klubem Sršni Kutná Hora, Lemantou a … Pokračovat ve čtení » ...

Malešov Open – Míčový sedmiboj

10. 6. 2019 | Pozvánka na tradiční Malešov Open – Míčový sedmiboj. Ten se letos uskuteční v neděli 23.6. od 10.00 na obvyklém místě v Malešově na hřišti. Jak již ale bylo několikrát avizováno, v rámci vedení k samostatnosti, soběstačnosti a sebeobslužnosti, budou letos soutěžit pouze děti, které utvoří dvojice, jejichž věkový součet nesmí překročit 25 let. Pokud si kluci (pardon i děvčata) domluví dvojice předem … Pokračovat ve čtení » ...

Valná hromada SK Sršni Kutná Hora

20. 5. 2019 |     V pondělí 27. 5. 2019 od 19:00 hod. proběhne v restauraci Kotor, Česká 243/18, Kutná Hora, valná hromada SK Sršni Kutná Hora. Tímto jste všichni srdečně zvání.    

Zdroj: sksrsni.cz | Další zprávy »
12:12:48 | 24.08.2019

Pracujeme na nové webové prezentaci klubu, sledujte nás nyní na Facebooku

Pracujeme na nové webové prezentaci klubu, sledujte nás nyní na Facebooku

22. 8. 2019 | Omluvte dočasný výpadek aktualizací na webu našeho klubu. Výpadek je způsoben prací na kompletně nové webové prezentaci klubu. Aktuálně sledujte informace v klubu na naší FB stránce: https://www.facebook.com/spartakutnahora/   The post Pracujeme na nové webové prezentaci klubu, sledujte nás nyní na Facebooku appeared first on Sparta Kutná Hora.

Dorostenci prohráli v Kosmonosích

22. 8. 2019 | Dorost nastoupil ke svému prvnímu utkání v krajském přeboru. Vyjel k němu na půdu Kosmonos, které v loňském ročníku obsadili druhé místo. My jako nováček soutěže jsme samozřejmě byli outsiderem, ale předvedená hra byla na úrovni, na které se dá stavět. Ve stejném duchu mluvil také trenér Jakub Stach. Jakube, výsledek vypadá poměrně jasně, vypadala The post Dorostenci prohráli v Kosmonosích appeared first on Sparta Kutná Hora. ...

Áčko porazilo Poříčany a má první výhru v sezoně

17. 8. 2019 | Kutnohorští fotbalisté v sobotu dopoledne přivítali mužstvo z Poříčan na náhradním domácím hřišti v Červených Pečkách. Sparta do utkání vstoupila dobře, po prvním poločase držela výborný výsledek. O tři body je nepřipravila ani branka hostů z druhého poločasu. Svěřenci Radka Kulhánka tak berou první tři body za výhru 2:1. Kutná Hora si vytvářela šance hned The post Áčko porazilo Poříčany a má první výhru v sezoně appeared first on Sparta Kutná Hora. ...

POTVRZENO! Díky umístění na 5. místě tabulky jsme dostali možnost postoupit do divize

18. 6. 2019 | Včera večer proběhlo setkání A týmu s vedením klubu, kde se řešilo, zda nabídku přijmout. Po dlouhých úvahách se na základě hlasování rozhodlo, že postup přijmeme. Rozhodujícím faktorem byla sportovní stránka. Ekonomicky je klub na vyšší soutěž připraven. Další informace související s postupem, reakce vedení, hodnocení trenéra nebo důvody, proč se postup přijal, vám budeme přinášet The post POTVRZENO! Díky umístění na 5. místě tabulky jsme dostali možnost postoupit do divize appeared first ...

S letošní sezonou se áčko rozloučilo třemi body

17. 6. 2019 | K poslednímu mistrovskému utkání krajského přeboru v sezoně 2018/2019 vyrazili fotbalisté kutnohorské Sparty do Hřebeče, kde se utkali s místním mužstvem. Po prvním poločase byl stav nerozhodný za stavu 1:1, Ve druhé části utkání ale svěřenci Radka Kulhánka přidali tři branky, nakonec rozhodla čtvrtá branka Kutné Hory, která tak v posledním utkání sezony brala tři body za výhru 3:4. The post S letošní sezonou se áčko rozloučilo třemi body appeared first on Sparta Kutná Hora. ...

Zdroj: sparta-kh.cz | Další zprávy »
12:12:46 | 24.08.2019

Sobota 24.8.2019
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.