Zlatá stezka
KutnohorskoDnes.cz
KutnohorskoDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu » Kutnohorský deník - sport

Sportovní zprávy z regionu

Kutnohorský deník - sport Zdroj: Kutnohorský deník - sport |

Olympia Spartan Training vysílá osm bojovníků na mistrovství Evropy

26. 6. 2019 | Alleghe (Itálie) – V italských Dolomitech se o víkendu uskuteční Mistrovství Evropy Spartan Race 2019. Chybět tam nebude ani kutnohorský tým Olympia Spartan Training, který do boje vysílá osm nominovaných bojovníků v elitních nebo věkových kategoriích.

Sázavští nohejbalisté poprvé v sezoně prohráli

26. 6. 2019 | Kutná Hora - Nohejbalový oblastní přebor pro okresy Kutná Hora, Kolín, část Benešova a Prahy – Východ pokračoval zápasy 12. kola. Šlágr kola proběhl v Sázavě, která hostila Čáslav.

David Linhart: V I. A třídě bychom se měli vyhnout sestupovým starostem

26. 6. 2019 | Hlízov – Fotbalisté Hlízova v uplynulé sezoně I. B třídy obsadili první místo tabulky, a to jasným způsobem, když na druhou Sokoleč měli náskok sedmi bodů, a třetí Sadská se jim ani zdaleka nepřiblížila, když měla o šestnáct bodů méně. Svěřenci Davida Linharta se tak v letní přípravě mohou připravovat na premiérovou sezonu v I. A třídě, která jim loni jen těsně unikla. Hlízovský trenér David Linhart v rozhovoru zhodnotil uplynulou sezonu, představil očekávání od nadcházející sezony, nebo také na ...

Kanál La Manche ve Vltavě. Dáte 33 kilometrů?

25. 6. 2019 | Praha – Kanál la Manche v Praze, tak se jmenuje akce, kterou v pátek 5. července pořádá pro otužilce na Vltavě klub Czech It.

Trénink hrou, medaile klidně později, vzkazuje sportovcům vícebojař Helcelet

25. 6. 2019 | Střední Čechy - Přestože pochází z Olešnice ležící na okraji Libereckého kraje, nepohrdl Adam Sebastian Helcelet možností stát se vlajkonošem Středočechů. K nim má také blízko, navíc vidí v Olympiádě dětí a mládeže plusy: „Jsem rád, že se koná tato akce, která by mohla sportovce částečně připravit na případné budoucí mistrovství.”

Mírový běh zavítá do Kutné Hory

25. 6. 2019 | Kutná Hora - Mírový běh zavítá v rámci svého turné po České republice také do Kutné Hory. Štafeta s hořící pochodní vyrazí na svou trasu ve středu 26. června v 9.15 hodin od sportovní haly Klimeška, připojit se k ní mohou běžci z řad veřejnosti. Trasa Mírového běhu pokračuje do Kolína a přes další města a obce až do Jičína.

Slzy radosti i dojetí. Kába cup pro Markétku. A Hostouň

24. 6. 2019 | Horní Počaply /FOTOGALERIE/ – I když do rozluštění rébusu, že z 24 týmů dojde v letošním šestém ročníku Kába cupu až na vrchol Sokol Hostouň, chyběla ještě pořádná porce zápasů a gólů. Nejsilnější okamžik finalového dne turnaje mladších žáků přišel ještě před vyřazovacími boji. Stala se jím charitativní dražba dresů a dalších cenných sběratelských kousků, jejíž výtěžek putoval na konto Markétky trpící nemocí motýlých křídel. ...

Mladí Středočeši chtějí těžit cenné kovy. Na dětské olympiádě

24. 6. 2019 | Střední Čechy - Atmosféru připomínající zahajovací ceremoniál skutečné olympiády - včetně zapálení ohně, o což se postarala Eva Samková - zažilo v neděli čtvrt tisícovky sportovních nadějí ze středních Čech. Reprezentují kraj na Hrách IX. letní olympiády dětí a mládeže 2019, jež byly vpodvečer slavnostně zahájeny v Liberci - a jejich program trvá to pátku. V 19 sportech a celkem 65 disciplínách se utkají bezmála čtyři tisíce mladých sportovců z celé republiky. ...

V Benešově hrála Sparta přesně po čtvrtstoletí

23. 6. 2019 | Benešov /FOTOGALERIE/ - Zatímco třetiligový Benešov se teprve loučí se skončenou sezonou, prvoligová Sparta se už týden připravuje na tu nadcházející. A v prvním herním testu se představila právě v Benešově. A to přesně po pět a dvacet let od společného prvoligového zápasu v jediné historické sezoně domácích mezi českou elitou.

Sedlec hostil charitativní turnaj v malé kopané

23. 6. 2019 | Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Celkem čtyři družstva fotbalistů se sešla v sobotu 22. června na hřišti Tělovýchovné jednoty Viktoria Sedlec, aby poměřila své síly na charitativním turnaji na podporu dětí s poruchou autistického spektra.

OBRAZEM: Sobota patřila v Suchdole Turnaji generací

23. 6. 2019 | Suchdol - Tradiční sportovní akcí pořádanou Tělovýchovnou jednotou Sokol Družba se v Suchdole u Kutné Hory stává vedle Suchdoliády i fotbalový Turnaj generací. Při něm se na trávníku potkávají všechny generace suchdolských fotbalistů, od přípravek až po dospělé hráče A týmu.

Rozlosování ČFL a divizí je hotové

22. 6. 2019 | Střední Čechy - Fotbalová radost panuje na Rakovnicku. Tradičnější SK po třetím místu v divizi A dostal dodatečně nabídku na postup do reorganizované ČFL a přijal ji. Tatran Rakovník se zase na poslední chvíli zachránil v divizi, o kterou nebyl v krajských přeborech velký zájem. Do ČFL dodatečně postoupil také Motorlet. V A skupině ČFL jsou ze Středočechů Štěchovice, Benešov, Králův Dvůr, nově pak Hostouň, zmíněný SK Rakovník a béčko ligové Příbrami. V B skupině si zahrají Velvary, Zápy, Zbuzany ...

Tomáš Hübschman dohlížel na fotbal bez rozhodčích

21. 6. 2019 | Poděbrady /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - Nízkoprahová zařízení pro děti a mládež (NZDM) a klub Zvonice uspořádala workshop a mini fotbalový turnaj v Poděbradech. Zúčastnila se NZDM z Poděbrad, Českého Brodu a Nymburka. Kluby v Poděbradech a Českém Brodě jsou zapojeny do F3 fotbalu přes tři roky.

Finále Kába cupu je tady. Boj o Salzburg, reprezentaci i Ronalda!

21. 6. 2019 | Střední Čechy - Do svého tradičního dějiště se z pražského Edenu pro letošek vrací finále fotbalového Kába cupu. I ve skromnějším, ale o to útulnějším sportovním areálu v Horních Počaplech to bude v neděli 23. června opět pořádná jízda!

Přání Středočechů: Být znovu na stupních vítězů

20. 6. 2019 | Střední Čechy – Pokus o návrat na pomyslný trůn celkového pořadí. To můžeme očekávat od Středočeského kraje během Olympiády dětí a mládeže (ODM) v Liberci. Reprezentace kraje, ve které najdeme sportovní naděje vyrůstající například na Kladně či v Kutné Hoře, opanovala akci už v letech 2009, 2013 a 2015. Po předloňském třetím místě se tedy útok na nejvyšší příčky nabízí.

OBRAZEM: Žáci z kutnohorské Masaryčky se zúčastnili olympijského běhu

20. 6. 2019 | Kutná Hora - Na stadionu Olympie v Kutné Hoře se ve středu 19. června konal běh Olympijského dne. „Zúčastnilo se téměř tři sta žáků z prvního stupně Základní školy T. G. Masaryka v Kutné Hoře, kteří se vydali na tratě 400 a 800 metrů dlouhé, aby tak podpořili olympijskou myšlenku. Tento den bude všem dětem připomínat účastnická medaile, diplom a drobné ceny věnované Českým olympijským výborem,“ popsal vyučující Radek Jásek a dodal, že všichni zúčastnění zaslouží pochvalu. ...

Výhry rozdány! 35 škol si rozdělilo milion na vybavení

20. 6. 2019 | Střední Čechy /FOTOGALERIE/ - Již pátý ročník má za sebou Sazka Olympijský víceboj, společný projekt Českého olympijského výboru a Sazky, jehož cílem je rozhýbat děti napříč celou republikou. Ty nejaktivnější školy mají každý rok možnost vyhrát i hlavní cenu, kterou je poukaz na sportovní vybavení v hodnotě až 60 tisíc korun.

SK Rakovník se raduje, postupuje do ČFL!

19. 6. 2019 | Rakovník – jeden z nejstarších českých klubů prožívá radostné chvíle. SK Rakovník dostal nabídku FAČR, aby jako třetí nejlepší tým divize A postoupil do nově tvořené České fotbalové ligy. Vedení klubu ji neodmítlo, což Deníku potvrdil i předseda klubu Marek Tvrz.

Celosvětový exkluzivní skateboarding zaplní berounské náměstí

19. 6. 2019 | Beroun - Světová skateboardová špička se sjede do České republiky na nejlepší závod sezóny - Grand Prix Beroun 2019. Jeden z největších evropských závodů se uskuteční v sobotu 22. června v areálu skateparku v Berouně. Domácí i zahraniční diváci tak budou moci zažít tuto neuvěřitelnou show a vidět nejlepší závodníky z celého světa.

Kutnohorská atletka Dominika Nováková jede na Olympiádu dětí a mládeže

19. 6. 2019 | Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Atmosféru jako na pravých olympijských hrách zažije ve dnech 23. až 28. června v Liberci a Jablonci nad Nisou kutnohorská atletka Dominika Nováková, která je v nominaci mladšího žactva Středočeského kraje na Olympiádu dětí a mládež (ODM).

Zdroj: Kutnohorský deník - sport - kutnohorsky.denik.cz
10:13:10 | 26.06.2019Dovolené a nezabezpečené domovy nahrávají zlodějům. V loňském roce napáchali nejvíce škod v Jihočeském kraji a v Praze

Letní měsíce nahrávají zlodějům. Lidé odjíždějí na dovolené a své byty a domy nechávají často nezabezpečené a bez dozoru. Zloději to vědí a v tento čas jim každoročně začínají žně. Jen během loňských prázdnin napáchali celkové škody po vloupání za ...

Pro stavební povolení na jeden úřad, vláda schválila věcný záměr nového stavebního zákona

25.06.2019 | Zpravodajství

Jeden úřad, jedno razítko, jedno povolení. A navíc jedno úložiště dat a jeden výklad stavebního práva. Vláda v pondělí 24.6. schválila věcný záměr nov ...

Přes 8 tisíc lidí navštívilo v rámci dnů otevřených dveří úspěšné projekty podpořených z evropských fondů

24.06.2019 | Z regionu

Ministerstvo pro místní rozvoj během května až září pořádá sérii dnů otevřených dveří projektů podpořených z evropských fondů. Proběhlých šesti dnů ot ...Středa 26.6.2019
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Partneři portálu | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezký kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.