KutnohorskoDnes.cz
KutnohorskoDnes.cz » Zpravodajství » Krimi zprávy z regionu » Kutnohorský deník - černá kronika

Krimi zprávy z regionu

Kutnohorský deník - černá kronika Zdroj: Kutnohorský deník - černá kronika |

Kriminalisté dopadli lupiče, který měl políčeno na obsah kabelek

22. 5. 2019 | Kutná Hora - O tom, že kutnohorští policisté hledají pachatele, který ukradl kabelku na kutnohorském vlakovém nádraží, informoval Deník v uplynulých dnech. Tento muž toho měl na kontě ovšem mnohem víc. Podle informací policie spáchal ještě další dva činy.

Nákladní vůz skončil v příkopu, řidička osobního auta dostala smyk

20. 5. 2019 | Kutnohohorsko /FOTOGALERIE/ - Hned dvě nehody se v pondělí 20. května odpoledne odehrály na Kutnohorsku nedaleko Čáslavi. U Močovic sjel nákladní automobil do škarpy, nehoda se obešla bez zranění.

Zraněného motorkáře transportoval do nemocnice vrtulník

20. 5. 2019 | Rataje nad Sázavou - Ke střetu motorkáře s osobním automobilem došlo v neděli 19. května na tříramenné křižovatce u Rataj nad Sázavou. „Motorkář jel od Rataj nad Sázavou směrem na Mirošovice a na uvedené křižovatce se chystal odbočit na Smilovice,“ popsala policejní mluvčí Vendulka Marečková s tím, že při odbočování došlo ke střetu s octávií jedoucí od Mirošovic.

OBRAZEM: Požár stodoly v Suchdole zaměstnal osm jednotek hasičů

16. 5. 2019 | Suchdol - Dým vznášející se nad suchdolskou ulicí Ohrádka II upoutal ve čtvrtek 16. května kolem jedné hodiny odpolední pozornost nejednoho řidiče či kolemjdoucího. Jeho příčinou byl požár stodoly u rodinného domu. "Požár byl nahlášen na linku 112. Svépomocí se jej snažil uhasit senior, který se pohyboval uvnitř stodoly. Po příjezdu jednotek byl ihned vyveden, naštěstí se celá situace obešla bez zranění," řekla policejní mluvčí Vendulka Marečková. ...

V kauze policisty v civilu přibyl do debaty další bod: výsluhy

15. 5. 2019 | Mělnicko - Policista v civilu, jehož počínání zachycené na videu vzedmulo v březnu vlnu emocí v internetových debatách, zřejmě má poté, co z vlastního rozhodnutí svlékl uniformu, nárok na vyplácení takzvané výsluhy (pravidelného měsíčního příspěvku pro bývalé členy ozbrojených sborů, kteří ukončili služební poměr). Ve středu na to upozornil server Novinky.cz. S tím, že nárok na výsluhu dotyčný bude mít proto, že nespáchal trestný čin. ...

Opasky z kůže plazů doputovaly jen do skladu celníků

15. 5. 2019 | Střední Čechy /FOTOGALERIE/ - Ne každá krása je legální. Na to, že mnohé přírodniny, ale i věci vyrobené z přírodních materiálů není dovoleno dovážet bez patřičných povolení, celníci pravidelně upozorňují zvláště před hlavní turistickou sezonou.

OBRAZEM: Hasiči v rámci cvičení hledali sudy s kyanidem

14. 5. 2019 | Kolín - Taktické cvičení absolvovali hasiči na řece Labi v Klavarech u Kolína. Tématem byl zásah poté, co hasičům někdo nahlásil, že se vyboural kamion převážející barely kyanidu - a čtyři z nich skončily v řece, jeden z toho otevřený. A na hasičích bylo, aby barely našli, rozpoznali podle speciálních kódů, o jakou látku jde a jak s ní pracovat; a také jaké ochranné pomůcky použít.

Tragickou nehodu s tanky by měly osvětlit nahrávky z kamer v autech

14. 5. 2019 | Střední Čechy /VIDEO, FOTOGALERIE/ - Jaké byly přesné okolnosti, za kterých při nehodě eskortního autobusu s vězni na Pražském okruhu před necelými dvěma týdny zemřel nadějný fotbalista Kladna Filip Suchý, jenž v té chvíli měl na sobě uniformu příslušníka Vězeňské služby ČR, by kriminalistům hledajícím viníka tragédie měli pomoci objasnit všímaví svědci.

Srážky osobních a nákladních aut zatarasily příjezd do Prahy od severu i východu

14. 5. 2019 | Střední Čechy /FOTOGALERIE/ – Vážná dopravní nehoda zablokovala v úterý v ranní dopravní špičce hlavní spojnici Mělnicka s hlavním městem; přinesla kolaps jak na příjezdu do Prahy, tak na výjezdu směrem z metropole. 

Nemocný cizinec nebyl schopný odemknout pokoj

13. 5. 2019 | Kutná Hora - Rušno bylo v pondělí 13. května ráno před hotelem Mědínek. Sjeli se tam policisté, hasiči i záchranná služba. Přijeli kvůli jednomu z hostů. Jednalo se o cizince, který byl zamčený v jednom z pokojů. Ozýval se odtamtud a nebyl schopný si sám odemknout.

Podivné zastavení řidiče policistou v civilu je vyřešeno nijak

12. 5. 2019 | Mělnicko /VIDEO/ - Na způsob, jak si pomoci a ochránit se před případným potrestáním, zřejmě přišel dnes již bývalý příslušník Policie ČR, jehož počínání před dvěma měsíci rozproudilo diskuse na zpravodajských serverech i na sociálních sítích. V březnu se totiž ukázalo, že dotyčný, ač zařazený ve struktuře Ředitelství služby cizinecké policie, si mimo službu, tedy ve svém volnu, zahrál na dopraváka. Po internetu kolovalo video natočené kamerou v autě, jež dotyčný poměrně razantním manévrem předj ...

Sprejer řádil ve Zruči nad Sázavou

7. 5. 2019 | Zruč nad Sázavou - Sprejer zanechal svoji stopu ve Zruči nad Sázavou. „Dosud neznámý pachatel nastříkal na zděné oplocení domu v ulici Lipová v růžový nápis. Svým jednáním způsobil škodu ve výši tři tisíce korun,“ uvedla policejní mluvčí Vendulka Marečková.

Smrtelná nehoda na okruhu: Vězeňský autobus se srazil s kamionem s tanky

2. 5. 2019 | /FOTOGALERIE, VIDEO/ Oblaka dýmu byla vidět široko daleko. Pražský okruh je uzavřen, hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu. Zdravotnická záchranná služba vyhlásila traumaplán a povolala vrtulník. Na 19. kilometru D0 na úrovni Řeporyj došlo k vážné dopravní nehodě, při níž zemřel člověk. Střetl se tu vězeňský autobus a kamion s návěsem, který převážel historické tanky.

Na prvního máje řídili pod vlivem alkoholu

2. 5. 2019 | Kutnohorsko - Dva případy řízení pod vlivem alkoholu zaznamenali policisté na Kutnohorsku v době státního svátku, ve středu 1. května. V prvním případě řídil jednadvacetiletý muž kolem půl sedmé ráno vozidlo BMW v ulici Vítězná v Kutné Hoře ve směru do centra.

K nehodě na obchvatu vzlétly dva vrtulníky

1. 5. 2019 | Kolín /FOTOGALERIE/ - K těžké dopravní nehodě došlo první májový den odpoledne na obchvatu Kolína. „Obchvat byl uzavřený v obou směrech, policie směrovala dopravu přes město,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová. Podle prvních informací se zdá, že řidička osobního auta usnula a přejela do protisměru, kde se střetla s jiným osobním autem. Na místě byli čtyři těžce zranění lidé, mezi nimi i dítě. Dvě osoby byly zaklíněné ve vozidle. Záchranná služba vyslala dva vrtulníky. ...

Pálení čarodějnic nepřineslo žádné drama. Klid hasiče až překvapil

1. 5. 2019 | Kutnohorsko - Přelom dubna a května bývá tradičně spojován s větším množstvím požárů v přírodě, a to především v souvislosti se zapalováním velkých vater - ohňů v rámci oslav takzvaného pálení čarodějnic. To nicméně bylo letos poklidné - navzdory obavám plynoucím z toho, je ještě na počátku víkendu platilo krajské opatření omezující nakládání s otevřeným ohněm kvůli teplému a dlouhodobě suchému počasí. ...

OBRAZEM: Autobus havaroval v Uhlířských Janovicích. Naštěstí jen cvičně

29. 4. 2019 | Uhlířské Janovice - Na boku zůstal po nehodě ležet linkový autobus se studenty v Uhlířských Janovicích, na místě byla spousta zraněných, z toho někteří těžce. Naštěstí takto smutně nezačal nový pracovní týden, ale plánované cvičení Integrovaného záchranného systému. 

Policisté kontrolovali řidiče i chodce

29. 4. 2019 | Kutnohorsko - Dvě dopravně-bezpečnostní akce se konaly v uplynulém týdnu na Kutnohorsku. Zaměřené byly na chodce i na řidiče. Jedna z akcí sledovala chování chodců na pozemních komunikacích. „Dopravně-bezpečnostní akce jsou zaměřené zejména na místa, kde lze předpokládat pohyb chodců na pozemní komunikaci mimo obec a na jejich viditelnost,“ vysvětlila policejní mluvčí Vendulka Marečková.

Údajné čachry s reklamou mají našlápnuto k soudu. Jde o stamiliony

22. 4. 2019 | Střední Čechy – Policejní zákrok proti obchodníkům s reklamou se odehrál již bezmála před dvěma roky a lidé čelící trestnímu stíhání zůstávají na svobodě – neznamená to ale, že by vyšetřování nepokračovalo. O jeho završení informoval mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu Jaroslav Ibehej.

Střelba na Sedlecké pouti! Policisté museli použít donucovacích prostředků

21. 4. 2019 | Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Na Sedlecké pouti v Kutné Hoře měli v neděli 21. dubna odpoledne přítomní kromě obvyklých atrakcí i přídavek v podobě opilého muže, který si v jednom ze stánků koupil plynovou pistolí a pak z ní vystřelil.Středočeští zastupitelé za STAN žádají rezignaci radního Hermana

Středočeský radní pro investice a veřejné zakázky Martin Herman z hnutí ANO před loňskými komunálními volbami zaútočil na politickou konkurenci, jak zjistila policie. Nechal vytisknout letáky, které obsahovaly nepravdivé informace a byly namířeny ...

O dotace pro zubaře a praktické lékaře v odlehlých oblastech je čím dál větší zájem

24.05.2019 | Zpravodajství

Zájem o dotace z programů zaměřených na podporu zřizování a udržení ordinací zubařů a praktických lékařů pro dospělé i pro děti v oblastech s omezeno ...

ČEZ Distribuce přijala opatření pro zdárný průběh voleb do Evropského parlamentu

24.05.2019 | Z regionu

ČEZ Distribuce ze Skupiny ČEZ, která působí na území 11 krajů, přijala opatření, díky kterým by měl být zajištěn zdárný a bezproblémový průběh voleb d ...Sobota 25.5.2019
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Partneři portálu | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezký kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.