KutnohorskoDnes.cz
KutnohorskoDnes.cz » Monitor zpráv » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Biden kryl Hunterův účet se šlapkami spojenými s Ruskem; uniklá nahrávka dokazuje, že Joe o obchodech mluvil

29. 6. 2022 | Prezident Joe Biden neúmyslně zaplatil účet syna Huntera eskortní agentuře napojené na Rusko, píše Washington Examiner s odvoláním na záznamy z nechvalně proslulého notebooku... Článek Biden kryl Hunterův účet se šlapkami spojenými s Ruskem; uniklá nahrávka dokazuje, že Joe o obchodech mluvil se nejdříve objevil na AC24.cz.

Objevila se záhadná světla nad San Diegem

29. 6. 2022 | USA – Obyvatelé San Diega v pondělí večer hlásili záhadná světla na noční obloze. Neidentifikovatelná světla byla spatřena jižně od centra San Diega. (Foto:... Článek Objevila se záhadná světla nad San Diegem se nejdříve objevil na AC24.cz.

NATO prohlásilo Rusko za a „nejvýznamnější a přímou hrozbu“ pro blok

29. 6. 2022 | NATO prohlásilo Rusko za „nejvýznamnější a přímou hrozbu“ pro mír a bezpečnost svých členů. (Foto: Flickr) Třicetičlenná armáda takto označila Rusko v prohlášení na... Článek NATO prohlásilo Rusko za a „nejvýznamnější a přímou hrozbu“ pro blok se nejdříve objevil na AC24.cz.

Evropská komise tvrdí, že nemůže najít zprávy mezi předsedkyní a ředitelem Pfizeru

29. 6. 2022 | Evropská komise tvrdí, že již nemůže najít textové zprávy zaslané mezi von der Leyenovou a generálním ředitelem společnosti Pfizer Bourlou. (Foto: Twitter) We don't... Článek Evropská komise tvrdí, že nemůže najít zprávy mezi předsedkyní a ředitelem Pfizeru se nejdříve objevil na AC24.cz.

Ukrajinská elitní jednotka tvrdí, že provádí sabotážní operace uvnitř Ruska

29. 6. 2022 | The Times hovořily s důstojníkem rozvědky a dvěma seržanty elitního praporu ukrajinských speciálních sil Šaman, kteří tvrdí, že Kyjev prováděl tajné operace uvnitř Ruska.... Článek Ukrajinská elitní jednotka tvrdí, že provádí sabotážní operace uvnitř Ruska se nejdříve objevil na AC24.cz.

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
18:15:45 | 29.06.2022

Zdroj zpráv není momentálně dostupný.

Ruská agrese na Ukrajině: Další ruské raketové útoky, další nesmyslné zabíjení lidí

29. 6. 2022 | - Při středečním ruském raketovém útoku na obytný dům v ukrajinském městě Mykolajiv na jihu země zahynuli nejméně tři lidé a pět jich bylo zraněno, uvedly místní úřady, které zahájily záchranné práce pro přeživší.Starosta Oleksandr Senkevyč uvedl, že město zasáhlo osm raket, a vyzval obyvatele k evakuaci. Uvedl, že budova byla zřejmě zasažena ruskou řízenou střelou X-55.Fotografie z místa ukázaly kouř valící se ze čtyřpatrové budovy s částečně zničeným horním patrem. This morning russia ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
18:15:44 | 29.06.2022

Středa 29.6.2022
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2022 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.