KutnohorskoDnes.cz
KutnohorskoDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

THE TRAVELLER & ROXOR

Kdy:
Úterý 25.03.2014 od 20:00 hod
Kde:
Music club Česká 1, Kutná Hora
Pořadatel:
Sdílet:

THE TRAVELLER:představují aktuální album "UNCENSORED KINGDOM part I", které provází singl a videoklip "Richard III". Autorem skladeb je lídr pop-rockové kapely TRAVELLER Massimiliano Forleo.
Zpěvák a kytarista z kapely THE LOREAN zformoval projekt THE TRAVELLER poté, co byl osloven složit soundtrack pro dokument "The Train of Memory". Jeho skladby měly silný folkový základ daný hudebními nástroji jako housle, harmonika, kontrabas, bicí či akustické kytary, s cílem navést atmosféru posluchače do míst popisovaných v jeho textech. Jeho písně zazněly mimo jiné během vzpomínkové akce na zámku Hartheim, věnované proti vyhlazovacím táborům v Mauthausenu a Dachau.

ROXOR:Počátky kapely se datují až k roku 1988, kdy se parta kamarádů dala dohromady a zkusila složit pár songů které měly spíš speed metalový nádech. Postupně se vypracovala až k natočení alba "Out Of Periphery" ve studiu Petra Jandy v roce 1991, které bylo prvním a bohužel zároveň posledním, kde zpíval velice nadějný zpěvák Radek Vaníček.
Vstupné zdarma!!!

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí63,138961791992